Güncel Katılım Listesi

Sıra

Öğrenci Adı Soyadı

Sınıfı

Rehber Öğretmen

Okul Adı

1

Abdullah Dağlı

8

Mehmet Özdemir

Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Ortaokul

2

Abdullah Demirhas

8

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

3

Abdurrahman Ermez

8

Osman Kurtuluş

Şehit Kadir Cihan Karagözlü Ortaokulu

4

Abdussamet Güngör

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

5

Abubakr Babaev

7

Elif Ayaz Coşkun

Hırka-İ Şerif Ortaokulu

6

Ahmet Berke Dede

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

7

Ahmet Emin Mumcu

8

Ramazan Yalçın

Dursun Fakıh Ortaokulu

8

Ahmet Enes Yıldırım

7

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

9

Ahmet İhsan Demirkıran

8

Hüseyin Eşrefoğlu

Mehmet Emin Sarac Iho

10

Ahmet Kerem Ürpek

7

Burhanettin Taştan

Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu

11

Ahmet Sait Çekim

8

Yahya Çayır

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

12

Ahmet Salih Sarıkaya

8

 

Yavuz Selim Ortaokulu

13

Ahmet Selman Sarı

8

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

14

Ahmet Yasin Aksu

7

Uysal Cimci

Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Ortaokul

15

Ahsen Aksoy

7

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

16

Akif Kerem Gündüz

7

Uysal Cimci

Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Ortaokul

17

Ali Eren Bektaş

7

Mustafa Güngör

Borusan Oto Zehra Nurhan Kocabıyık Ortaokulu

18

Ali Göktaş

7

Burhanettin Taştan

Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu

19

Ali Kadir Kara

8

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

20

Ali Kerem Özfidan

8

Birol İnce

Şehit Mahir Ayabak İmam Hatip Okulu

21

Ali Ümit Karakaş

7

Nahide Palaslıoğlu

Hırkai Şerif Ortaokulu

22

Alp Turan

7

Ramazan Yalçın

Edebali Ortaokulu

23

Alperen Akburak

8

Hande Lazoğlu

Zekeriyaköy Ortaokulu

24

Ammar Fadawi

7

Elif Ayaz Coşkun

Hırkai Şerif

25

Anıl Gürses

8

Yıldız Özkan

Hırkaişerif Ortaokulu

26

Arda Arık

8

Yıldız Özkan

Hırkaişerif ortaokulu

27

Arda Efe Erat

8

Hamit Akçam

Şehit Teğmen Ali Yılmaz Ortaokulu

28

Arda Ertap

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

29

Arda Furkan Karabacak

8

Yıldız Özkan

Hırkaişerif Ortaokulu

30

Arda Hamza Kaya

8

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

31

Arhan Oğuz Erkan

7

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

32

Aslı Güler

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

33

Aslıhan Karaca

7

Mehmet Özükanar

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

34

Aslıhan Söylemez

7

Ayşe Bayar

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu

35

Atakan Yılmaz

8

Yahya Çayır

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

36

Aylin Şentürk

7

Gülşah Rümeysa Malkamakoğlu

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

37

Aysima Nur Kayış

7

Elif Ayaz Coşkun

Hırkaişerif Ortaokulu

38

Ayşe Berra Kılınç

8

Selim Sözcğ

İbb Akşemsettin Ortaokulu

39

Ayşe Hümeyra Temel

8

 

Eyüp Kız Anadolu İmam Hatip Ortaokulu

40

Ayşe Sulak

8

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

41

Ayşe Şifa Nizam

8

Gökşen Ulusal

Bayrampaşa Atatürk İmam Hatip Ortaokulu

42

Ayşenur Göbül

7

Burhanettin Taştan

Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu

43

Ayşenur Topal

7

Burhanettin Taştan

Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu

44

Azra Yıldız

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

45

Baran Hüseyin Yalvaç

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

46

Baray Enes Balcıoğlu

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

47

Batuhan Kaynar

8

Barış Batmaca

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

48

Batuhan Kösterelioglu

7

Sezgin Yılmaz

Evliya Çelebi İmamhatip Orta Okulu

49

Batuhan Olcay

7

Suat Arslan

Güngör Tekiner Ortaokulu

50

Batuhan Türk

-

Aydın Akyol

Kumport Ortaokulu

51

Bayram Akif Kurtel

8

Muhammet Fatih Çoban

Ali Nar Imam Hatip Ortaokulu

52

Bedir Ali Balkan

8

Alper Çelik

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu

53

Begüm Filiz Şimşek

7

Selda Koçyiğit

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu

54

Bekir Efe Bozkurt

7

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

55

Benay Atbaş

7

İnci Demir

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

56

Beren Güneş

-

Aydın Akyol

Kumport Ortaokulu

57

Berke Bahar

8

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

58

Betül Çakır

8

Nurettin Çadır

İto Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu

59

Betül Yel

7

Hatice Can

Mustafa Yeşil İmamhatip Ortaokulu

60

Beyza Karatepe

8

Barış Batmaca

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

61

Beyza Nur Yılmaz

8

Nurettin Çadır

İto Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu

62

Beyzanur Çalçı

7

Ayşe Bayar

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu

63

Burak Atalay

8

Mehmet Özdemir

Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Ortaokul

64

Burak Güneş

-

Aydın Akyol

Kumport Ortaokulu

65

Burak Koşucu

8

Mehmet Özdemir

Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Ortaokul

66

Burak Pakyardım

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

67

Burak Yılmaz

8

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

68

Burcu Akbaş

7

Elif Ayaz Coşkun

Hırka-İ Şerif Ortaokulu

69

Büşra Berre Akaslan

8

Emel Çamurcu

Şehit Büyükelçi Galipbalkarortaokulu

70

Cahit Kıvanç Aşan

7

Hüseyin Can Özhan

Gazıkent Orta Okulu

71

Can Yıldırım

8

Vural Yıldırım

Ali Ülker Ortaokulu

72

Celal Dağlar

8

Birol İnce

Şehit Mahir Ayabak İmam Hatip Ortaokulu

73

Cemile Elif Kaya

7

Mehmet Özükanar

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

74

Cemre Ayko

7

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

75

Ceyda Türnüklü

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

76

Çağan Düşünsel

7

Elif Ayaz Coşkun

Hırkaişerif Ortaokulu

77

Damla seher boyraz

8

Ramazan Akçağlayan

75.yil ortaokulu

78

Deniz Kıvanç Şimşek

8

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

79

Devrim Eren Bilgin

8

Yıldız özkan

Hırkaişerif ortaokulu

80

Didem Kara

8

Gülşah Rümeysa Malkamakoğlu

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

81

Dilara Çetiner

8

Ferhat Yakup Karaçor

Mustafa Itri Ortaokulu

82

Dilber Kukanaz

7

Ayşe Bayar

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu

83

Doruk Açıkgöz

-

Emine Yanbollu

Şair Şinasi İlkokulu

84

Durmuş Mazı

8

İnci Demir

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

85

Ebrar Berrak Elmalı

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

86

Ebrar Koluman

8

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

87

Ebrar Sarı

8

Nurettin Çadır

İto Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu

88

Ecem Özkan

8

Özlem İlhan

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

89

Efe Berk Ayyıldız

8

Rıdvan Dmirkıran

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

90

Ege Yerli

7

Mehmet Sağlık

Mustafa Itri Ortaokulu

91

Elif Acıoğlu

7

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

92

Elif Didar

7

Nezahat K. Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

93

Elif Kurban

8

Ayşe Bayar

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu

94

Elif Naz Çınaroğlu

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

95

Elif Sezgin

7

Ayşe Bayar

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu

96

Elif Şencan

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

97

Elif Şule Yıldırım

7

Serpil Kocaoğlu

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

98

Elif Yıldız

8

Şaban Yamacı

Zübeyde Hanım Ortaokulu

99

Elif Zehra Cihan

7

Ayşe Bayar

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu

100

Emir Akarsu

7

Suat Arslan

Güngör Tekiner Ortaokulu

101

Emir Berke Gezen

8

Ayşenur Sezgin

Çeliktepe Ortaokulu

102

Emir Efe Uzunoğlu

8

Yahya Çayır

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

103

Emir Köse

-

Aydın Akyol

Kumport Ortaokulu

104

Emire Kılıç

8

Tuğba Kitapçı

Sümer İmam Hatip Ortaokulu

105

Emirhan Aydoğdu

7

Nahide Palaslıoğlu

Hırkai Şerif Ortaokulu

106

Emirhan Karaca

8

Barış Batmaca

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

107

Emirhan Yıldırım

8

Ferhat Yakup Karaçor

Mustafa Itri Ortaokulu

108

Emre Savran

8

Birol İnce

Şehit Mahir Ayabak İmam Hatip Ortaokulu

109

Enes Azizoğlu

8

Filiz Öztürk

Güngör Tekiner Ortaokulu

110

Eray Cenk Kara

7

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

111

Eray Erol

-

Aydın Akyol

Kumport Ortaokulu

112

Erdem Yıldız

7

Mustafa Güngör

Borusan Oto Zehra Nurhan Kocabıyık Ortaokulu

113

Eren Çelik Yağız

8

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

114

Eren Çetinkaya

-

Aydın Akyol

Kumport Ortaokulu

115

Eren Diyar

-

Aydın Akyol

Kumport Ortaokulu

116

Eren Eksen

7

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

117

Eren Olcay

8

Songül Arslan

Ertuğrul Gazi Ortaokulu

118

Eren Şişman

8

Selda Koçyiğit

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu

119

Eslem Bekir

7

Dilver Deliveli (Avci)

Sancaksoy İlköğretim Okulu

120

Eslem Gökpınar

8

Barış Batmaca

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

121

Eslem Nisa Korkmaz

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

122

Esma Çarkçı

8

Fatih Mehmet Bütün

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

123

Esma Ebrar Topalbekiroğlu

8

Nurettin Çadır

İto Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu

124

Esmanur Usta

8

Burak Erbilrk

Tarih Koleji

125

Esra Küçükaslan

8

Yasin Kırat

İbb Şehit Polis Mustafa Erdoğan

126

Ethem Özdemir

7

Beyza Alpaslan

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

127

Eylül Büşra Kalkan

8

Rıdvan Demirkıran

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

128

Eylül Temür

7

Yusuf Türk

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

129

Eyyub Furkan Özer

7

Mustafa Güngör

Borusan Oto Zehra Nurhan Kocabıyık Ortaokulu

130

Ezginur Çakar

-

Aydın Akyol

Kumport Ortaaokulu

131

Faruk Kurtay

7

Nevzat Bakırcı

Gazi Ortaokulu

132

Fatih Bilen

7

Serap Albayrak

Bağcılar Borsa İstanbul Ortaokulu

133

Fatih Yazıcı

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

134

Fatma Betül Kufacı

8

Ercan Kufacı

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu

135

Fatma Hümeyra Çalışkan

7

Ayşe Bayar

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu

136

Fatma Nisanur Kılıç

8

Mehmet Özükanar

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

137

Fatma Zülal Uluçay

7

Fatih Mehmetbütün

Mustafa Yeşil İmam Hatip Ortaokulu

138

Ferhat Erdem Yılmaz

7

Öznur Türkmen

Güzindinçkök Ortaokulu

139

Fethi Berk Sezer

7

Suat Arslan

Avcılar Güngör Tekiner Ortaokulu

140

Feyza Soruklu

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

141

Fuat Kağan Kalaycı

7

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

142

Furkan Baş

7

Elif Ayaz Coşkun

Hırka-İ Şerif Ortaokulu

143

Furkan Kasım Benli

8

Muhammet Fatih Çoban

Ali Nar Imam Hatip Ortaokulu

144

Furkan Salman

8

Hüseyin Eşrefoğlu

Mehmet Emin Saraç Iho

145

Gizem Güneş

7

Özlem İlhan

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

146

Gökçe Melek Yücel

8

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

147

Göktuğ Aksu

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

148

Gülcan Çeber

8

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

149

Gürbay Yılmaz

7

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

150

Hacer Erva Özülker

8

Nurettin Çadır

İto Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu

151

Halil Çakır

7

Nuran Nermut

Şair Nedim ortaokulu

152

Hamdi Emir Turgut

7

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

153

Hanife Ünal

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

154

Hasan Ali Tatar

7

Mehmet Özükanar

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

155

Hasan Arslan

8

Osman Kurtulus

Şehit Kadir Cihan Karagözlü Ortaokulu

156

Hasan Celal Yaman

7

Serap Albayrak

Bağcılar Borsa İstanbul Ortaokulu

157

Hasan Talha Çelik

8

Yıldız özkan

Hırkaişerif ortaokulu

158

Hasret Türk

8

Rıdvan Demirkıran

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

159

Hayrunisa Baş

7

Elif Ayaz Coşkun

Hırkaişerif Orta Okulu

160

Hayrunnisa Altın

8

Selda Koçyiğit

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Orta Okulu

161

Hayrunnisa Bekar

7

Ayşe Bayar

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu

162

Hayrunnisa Seçkin

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

163

Hilal Berra Sezer

8

Nurettin Çadır

İto Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu

164

Hilal Çolak

8

Mustafa Akcan

Ataturk Imam Hatip Ortaokulu

165

Humeyra Çoban

8

Mustafa Akcan

Ataturk Imam Hatip Ortaokulu

166

Husna Asal

8

Mustafa Akcan

Ataturk Imam Hatip

167

Hüseyin Emir Abasız

8

Hüseyin Esrefoglu

Mehmet Emin Saraç Iho

168

Hüseyin Eren Çoban

-

Aydın Akyol

Kumport Ortaokulu

169

Hüsna Kılıç

7

Serap Albayrak

Bağcılar Borsa İstanbul Ortaokulu

170

Irmak Demir

8

Ramazan Akçağlayan

75.Yil Ortaokulu

171

Irmak Göğtepe

7

Serap Albayrak

Bağcılar Borsa İstanbul Ortaokulu

172

Irmak Koçyiğit

8

Selda Koçyiğit

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu

173

İbrahim Çakmak

8

Filiz Çaylak

Şehit Saitertürk Ortaokulu

174

İbrahim Selimoğlu

8

Yıldız Özkan

Hırkaişerif ortaokulu

175

İlayda Yılmaz

7

Ayşe Bayar

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu

176

İlker Zabun

7

Serap Albayrak

Bağcılar Borsa İstanbul Ortaokulu

177

İrem Akcan

7

Serpil Kocaoğlu

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

178

İrem Özcan

7

Mehmet Sağlık

Mustafa Itri Ortaokulu

179

İrfan Kaan Maskar

8

Hatice Begüm Dada

Bayrampaşa Mustafa Itrı Otaokulu

180

Kaan Karadağ

7

Ramazan Yalçın

Edebali Ortaokulu

181

Kadir Ertürk

7

Uysal Cimci

Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Ortaokul

182

Kardelen Üşümüş

7

Nahide Palaslıoglu

Hırka İ Serif Ortaokuku

183

Kerem Çalış

8

Yasin Kırat

İbb Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu

184

Kerem Durmaz

8

Betül Derin

75.Yıl Ortaokulu

185

Kerem Hakan Demir

8

Rıdvan Demirkıran

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

186

Kerem Şükrü Demirci

-

Aydın Akyol

Kumport Ortaokulu

187

Kerimcan Özkaya

8

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

188

M.Akif Polatcan

7

Hüseyin Eşrefoğlu

Mehmet Emin Saraç Iho

189

M.Emir Dağ

7

Hüseyin Eşrefoğlu

Mehmet Emin Saraç Iho

190

M.Yasir Günay

7

Hüseyin Eşrefoğlu

Mehmet Emin Saraç Iho

191

Medine Görmüş

8

Özlem İlhan

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

192

Medine Yıldırım

8

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

193

Mehmet Ali Irmak

7

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

194

Mehmet C. Yılmaz

8

Canan Yılmaz

Mahmut Kemal İnal Orta Okulu

195

Mehmet Emin Baştürk

8

Ayşe Yolaçan

Hırkai Şerif Ortaokulu

196

Mehmet Emir Özen

8

Muhammet Fatih Çoban

Ali Nar İmam Hatip Orta Okulu

197

Mehmet Melih Ak

8

Yıldız Özkan

Hırkaişerif Ortaokulu

198

Mehmet Ozan Dilsiz

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

199

Mehmet Polatçelik

8

Cevdet Çakmaz

Sabri Ülker İmam Hatip Ortaokulu

200

Mert Özgür

8

Rıdvan Demirkıran

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

201

Merve Öztürk

8

Yakup Kütücü

Mustafa Itri Ortaokulu

202

Merve Sena Gözübüyükoğlu

8

Şaban Yamacı

Zübeyde Hanım Ortaokulu

203

Meryem Ela Baykal

7

Selim Sözcü

İbb Akşemsettin Ortaokulu

204

Meryem Tekin

7

Elif Ayaz Coşkun

Hırka-İ Şerif

205

Metehan Gülümser

8

Ayşe Yolaçan

Hırkai Şerif Ortaokulu

206

Miraç Mert Uzun

7

Uysal Cimci

Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Ortaokul

207

Muhammed Berat Çiçek

8

M.Mustafa Mangır,Selda Koçyiğit

Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokul

208

Muhammed Kerem Turan

7

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

209

Muhammed Mert Gümüş

8

Yıldız Özkan

Hırkaişerif Ortaokulu

210

Muhammet Ali İpek

8

Sevim Alpaslan

Ertuğrul Gazi Ortaokulu

211

Muhammet Ashab Eren

7

Hüseyin Eşrefoğlu

Mehmet Emin Saraç Iho

212

Muhammet Baylan

8

Havva Karabıçak

Şehit Teğmen Ali Yılmaz Ortaokulu

213

Muhammet Emin Yolcu

8

Merve Dikmen Arı

Şehit Servet Asmaz İmam Hatip Ortaokulu

214

Muhammet Semih Dülgeroğlu

7

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

215

Murat Alnora

7

Elif Ayaz Coskun

Hıkai Şerif Ortaokulu

216

Mustafa Ahmet Çakıl

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

217

Mustafa Kanat

8

Hasan Yıldız

Arman Polat Ortaokulu

218

Mustafa Tahir Çelik

8

Mehmet Özdemir

Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Lisesi

219

Nakiye Sena Işıl

8

 

Gazikent Orta Okulu

220

Nalin Kara

7

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

221

Nehir Evra Sütçü

7

Burhanettin Taştan

Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu

222

Nehir Nur Irmaklı

7

Yusuf Türk

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

223

Nermin Yaren Abra

7

Duygu Işık Külahçı

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

224

Nezir Salih Kaya

7

Hüseyin Eşrefoğlu

Mehmet Emin Saraç Iho

225

Nigar Berfin Timur

7

Elif Ayaz Coşkun

Hırka-İ Şerif Ortaokulu

226

Nisa Uygulu

8

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

227

Nisa Yazıcı

7

Suat Arslan

Avcılar Atatürk Ortaokulu

228

Nisanur Güzlük

7

Beyza Alpaslan

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

229

Nisanur Hacıoğlu

7

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

230

Onur Efe Yılmaz

8

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

231

Orkun Özkasım

8

Suat Arslan

Avcılar Güngör Tekiner Ortaokulu

232

Ömer Efe Bektaş

8

Yahya Çayır

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

233

Ömer Faruk Korkmaz

8

Ayşe Yolaçan - Yeliz Subaşı

Hırkai Şerif Ortaokulu

234

Ömer Hacıhamzaoğlu

8

Alper Çelik

Avcılar Güngör Tekiner Ortaokulu

235

Ömer Polat

7

Yusuf Türk

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

236

Ömer Said Şen

8

Alper Çelik

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu

237

Özge Hatice Kahraman

8

Ayşe Yolaçan

Hırkai şerif ortaokulu

238

Rabia Sena Güler

7

Nahide Palaslioglu

Hirkai Şerif Ortaokulu

239

Ramazan Yalçın

-

5445637037

Dursun Fakıh İmamhatip Ortaokulu

240

Rana Özbilici

8

Mustafa Akcan

Ataturk Imam Hatip Ortaokulu

241

Ravza Havin Kılıç

7

Mehmet Özükanar

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

242

Resül Demir

8

Yasin Kırat

İbb Şehit Polis Mustafa Erdoğan

243

Rukiye Sena Yılmaz

7

Ayşe Bayar

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu

244

Safa Azra Arslantürk

8

Yıldız Özkan

Hırkaişerif Ortaokulu

245

Samet Adanur

8

Mehmet Özdemir

Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Ortaokul

246

Samet Kıştan

7

Muhammet Fatih Çoban

Ali Nar Imam Hatip Ortaokulu

247

Samet Uğur

7

Füsun Yirmili

Avcılar Mustafa Kemal Paşa Ortaokulu

248

Sefa Torun

8

Yahya Çayır

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

249

Seher Koca

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

250

Selen Uysal

8

Ihsan Oguz

Sehit Sait Erturk Ortaokulu

251

Semih Turan

7

Uysal Cimci

Şehit Mehmet Güder Anadolu İmam Hatip Ortaokul

252

Serdar Efe İnan

7

Yusuf Türk

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

253

Sevil Melikzade

7

Nahide Palaslıoğlu

Hırkai Şerif Ortaokulu

254

Sılanur Ecevit

7

Serpil Kocaoğlu

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

255

Sibel İlayda Kayrancı

7

Ayşe Bayar

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu

256

SİRAC ÇİLLİOĞLU

7

RUKİYE BÜŞRA KARAKURT

ÜSKÜDAR SELAMİ ALİ ORTAOKULU

257

Sude Memiş

7

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

258

Sukeyna Yıldız

7

Mustafa Güngör

Borusan Oto Zehra Nurhan Kocabıyık Ortaokulu

259

Şevval Boyacı

7

Fatma

Atatürk Ortaokulu

260

Şevval Karataş

8

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

261

Şükran Şişman

7

Mehmet Özükanar

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

262

Talha Alpaydın

8

Yasin Kırat

İbb Şehit Polis Mustafa Erdoğan

263

Talha Doğan

8

Mehmet Özükanar

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

264

Tayfun Batu Sarova

8

Tolga Aydos

Şehit Turgut Kurtçu Ortaokulu

265

Toprak Çağan Koç

8

Barış Batmaca

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

266

Toprak Duzcu

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

267

Tuana Yücel

8

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

268

Tuğba Açıkgöz

7

Müge Eren Aksoy

Kumport Ortaokulu

269

Tuğçe Melek Candan

-

Aydın Akyol

Kumport Ortaokulu

270

Ümmügülsüm Polatdemir

8

Yıldız özkan

Hırkaişerif ortaokulu

271

Volkan Alkan

8

Ayşe Yolaçan

Hırkai Şerif Ortaokulu

272

Yağız Efe Yıldız

7

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

273

Yağmur Yabançiçeği

7

Nahide Dilek Palaslioglu

Hırka-İ Şerif Orta Okulu

274

Yeliz Şebnem Çekiç

8

Ayşe Yolaçan-Yeliz Subaşı

Hırkai Şerif Ortaokulu

275

Yeliznur Aydınoglu

8

Mustafa Akcan

Ataturk Imam Hatip Ortaokulu

276

Yiğit Topal

8

Birol İnce

Şehit Mahir Ayabak İmam Hatip Ortaokulu

277

Yiğitcan Arzuman

8

Ramazan Yalçın

Edebali Ortaokulu

278

Yunus Emre Yücel

8

Ramazan Yalçın

Dursun Fakıh Ortaokulu

279

Yusuf Altunbey

7

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

280

Yusuf Can Koç

8

5388858432

Hadımköy Örfi Çetinkaya Ortaokulu

281

Yusuf Demir

8

Mehmet Özükanar

Şehit Sait Ertürk Ortaokulu

282

Yusuf Demirsoy

8

Birol İnce

Şehit Mahir Ayabak İmam Hatip Ortaokulu

283

Yusuf Emir Kara

7

Yakup Kütükcü

Mustafa Itri Ortaokulu

284

Zahit Eren Terzi

8

Asuman Terzi

Aka Ortaokulu

285

Zehra Gül Mısırlı

7

Nahide Palaslıoğlu

Hırka-İ Şerif Ortaokulu

286

Zehra Öztosun

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide B Aha Pars Ortaokulu

287

Zeynep Doğan

8

Yıldız Özkan

Hırkaişerif Ortaokulu

288

Zeynep Ekmekçi

8

Ayşe Bayar

Recep Tayyip Erdoğan İmam Hatip Ortaokulu

289

Zeynep Erva Yıldırım

8

Nurettin Çadır

İto Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu

290

Zeynep Nilgün Çetin

8

Nurettin Çadır

İto Akşemsettin İmam Hatip Ortaokulu

291

Zeynep Nur Alkan

7

Nezahat Kılıç Sarıçayır

Vedide Baha Pars Ortaokulu

292

Zeynep Ozdemir

8

Ramazan Akçağlayan

75.Yil Ortaokulu

293

Zeynep Özge

7

Elif Ayaz Coşkun

Hırka-İ Şerif Ortaokulu

294

Zeynep Ravza Sarı

8

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

295

Zeynep Vardar

7

Yusuf Türk

Barbaros Hayrettin Paşa Ortaokulu

296

Zülal Şafak

8

Fikri Şahin

Kumport Ortaokulu

Duyuru

Yarışmaya Özel okul öğrencileri katılamayacaktır.

(Resmi okulların 7 ve 8. sınıf öğrencilerine yöneliktir.)

Ziyaretçi İstatistikleri

Bugün38
Dün64
Bu hafta309
Bu ay2519
Hepsi83294
imfo sayfa alti